Finalisten 2022 - Oskar Back Prijs

Isobel Warmelink

Woonplaats: Salzburg, Oostenrijk

Geboortedatum: 8 feb. 1996
Pianist: Daniël Kramer

Iris van Nuland
Winnaar Performance Prijs (met actrice Francisca Galante) - bekijk hier.


Woonplaats: Oss

Geboortedatum: 18 feb. 2002
Pianist: Marianne Boer

Emma Roijackers
Winnaar Beste Uitvoering Suddenly Wobly van Martijn Padding - bekijk hier.

Woonplaats: Amsterdam

Geboortedatum: 2 feb. 1995
Pianist: Laurens de Man

Halvefinalisten 2022 - Oskar Back Prijs

Emma Roijackers
Winnaar Prijs voor beste uitvoering van Suddenly Wobbly van Martijn Padding - bekijk hier.

Lena ter Schegget

Iris van Nuland

Enzo Kok

Salomé Bonnema

Isabelle Kruithof

Isobel Warmelink

Hae Jin Park

Finalisten 2022 - Jonge Makers Prijs

Ragazzi
Noah Eamon Hassler-Forest, viool
Wouter Torringa, viool
Joshua Herwig, cello
Reinout de Vey-Mestdagh, cello
Ischa Kooistra, cello


Standplaats: Utrecht, Zwolle, Amsterdam

Teddy Sicking Quartet
Teddy Sicking, viool
Daan Schreuder, piano
Veerle van der Wal, contrabas
David Baak, drums 

Standplaats:
Amsterdam

Valentine Blangé
Valentine Blangé, viool
Cem Karayalçin, gitaar


Standplaats:
Amsterdam

Finalisten 2022 - Davina van Wely Prijs

Zohra Jongerius
Winnaar Prijs voor beste
uitvoering van H.I.F. Biber - bekijk hier.

Woonplaats: Zoetermeer
Geboortedatum: 10 sep. 2005
Pianist: Natasja Douma

Joshua Tavenier
Winnaar Prijs voor beste uitvoering
van Riffs van Joey Roukens - bekijk hier.

Woonplaats: Zoetermeer
Geboortedatum: 19 sep. 2005
Pianist: Peter Sluijs

Luca van der Waals
Woonplaats: Den Haag
Geboortedatum: 23 aug. 2006
Pianist: Natasja Douma

Halvefinalisten 2022 - Davina van Wely Prijs

Olga Göschel

Else Baas

Zohra Jongerius

Evy Hamers

Joshua Tavenier
Winnaar Prijs voor beste uitvoering van Riffs van Joey Roukens - bekijk hier.

Luca van der Waals

Marcel Sutedja

Diana Fakour Ghalati

Prijswinnaars 2022 - Iordens B Prijs

1e Prijs

Michelle Kumara

Winnaar Prijs voor de beste uitvoering van
Car Chase Music van Morris Kliphuis - bekijk hier.

Woonplaats: Den Haag
Geboortedatum: 16 jan. 2008
Pianist: Natasja Douma

2e Prijs

Pieter Streefkerk

Woonplaats: Utrecht

Geboortedatum: 4 apr. 2008
Pianist: Peter Sluijs

3e Prijs

Djuna Dokter

Woonplaats: Driebergen-Rijsenburg

Geboortedatum: 11 mrt. 2007
Pianist: Miriam Burgers

Prijswinnaars 2022 - Iordens A Prijs

Prijs voor de beste uitvoering van Unsingable van Anthony Fiumara: Floor Kes - bekijk hier. 
De aanmoedingingsprijs: Quinten de Graaf - bekijk hier.

1e Prijs
Sanne Lam
Woonplaats: Berkel en Rodenrijs
Geboortedatum: 21 mrt. 2009
Pianist: Natasja Douma

2e Prijs
Eline Liselotte van Dijk
Woonplaats: Zeist
Geboortedatum: 6 sep. 2010
Pianist: Peter Sluijs

3e Prijs
Quinten van Brummen
Woonplaats: Marum
Geboortedatum: 25 okt. 2009
Pianist: Peter Sluijs

Prijswinnaars 2020
_________________


Prijswinnaars Oskar Back 2020
1e prijs Coraline Groen (tevens publieksprijs)
2e prijs Charlotte Spruit
3e prijs Leon Blekh
Performance Prijs Maxime Gulikers
Bartholomeus Prijs Maxime Gulikers
Prijs beste uitvoering opdrachtcompositie Isobel Warmelink
Klik hier voor eerdere prijswinnaars van de Oskar Back Prijs.

Prijswinnaars Davina van Wely 2020
1e prijs Kaya Gür 
2e prijs Mara Mostert
3e prijs Anna Schultsz
Bartholomeus Prijs Alice van Binsbergen
Prijs beste uitvoering opdrachtcompositie Kaya Gür 
Klik hier voor eerdere prijswinnaars van de Davina van Wely Prijs.

Prijswinnaars Iordens B 2020
1e prijs Tess Verweij
2e prijs Diana Fakour Ghalati en Luca van der Waals
Bartholomeus Prijs Kayte Moll van Charante
Prijs beste uitvoering opdrachtcompositie Kira van der Woerd
Klik hier voor eerdere prijswinnaars van de Iordens B Prijs.

Prijswinnaars Iordens A 2020
1e prijs Adinda van Delft
2e prijs Marcel Sutedja
3e prijs Emily van Baaren
Bartholomeus Prijs Michelle Kumara
Prijs beste uitvoering opdrachtcompositie Adinda van Delft
Aanmoedigingsprijs (voor viooltalent van 10 of 11 jaar) Floor Kes
Klik hier voor eerdere prijswinnaars van de Iordens A Prijs.