NVC24 Oscar Back © Foppe Schut  lowres S236390

Prijswinnaars Oskar Back Prijs

2024: Salomé Bonnema (1); Kira van der Woerd (2); Enzo Kok (3)
Overige prijzen 2024
Publieksprijs: Enzo Kok
Winnaar Beste Uitvoering Unlock your full potential van Mayke Nas: Kira van der Woerd
Winnaar Performance Prijs: Quintijn van Heek

2022: Isobel Warmelink (1); Emma Roijackers (2); Iris van Nuland (3)
Overige prijzen 2022
Publieksprijs: Emma Roijackers
Winnaar Beste Uitvoering Suddenly Wobly van Martijn Padding: Emma Roijackers
Winnaar Performance Prijs: Iris van Nuland

2020: Coraline Groen (1); Charlotte Spruit (2); Leon Blekh (3)
Overige prijzen 2020
Publieksprijs: Coraline Groen
Winnaar Beste Uitvoering van KAYA van Maxim Shalygin: Isobel Warmelink
Winnaar Performance Prijs: Maxime Gulikers
Winnaar Bartholomeus Prijs: Maxime Gulikers

2018: Niek Baar (1); Hawijch Elders (2); Tim Brackman (3)
2016: Michael Foyle (1); Pieter van Loenen (2); Elise Besemer (2)
2013: Benjamin Marquise Gilmore (1); Shin Sihan (2); Amarins Wierdsma (3)
2011: Tosca Opdam (1); Lisanne Soeterbroek (2); Sjaan Oomen (3); Emmy Storms (4)
2009: Rosanne Philippens (1); Marc Daniel van Biemen (2); Emmy Storms (3)
2007: Jeroen van der Wel (1); Mathieu van Bellen (2); Lisanne Soeterbroek (3)
2005: Birthe Blom (1); Cecilia Bernardini (2); Bob van der Ent (3)
2003: Simone Lamsma (1); Marlene Hemmer (2); Sanne Hunfeld (3)
2001: Tjeerd Top (1); Frederieke Saeijs (2); Carla Leurs (3)
1999: Lieke te Winkel (1); Joris van Rijn (2); Cindy Albracht (3); Nadia Wijzenbeek (4) 
1997: Liza Ferschtman (1); Reinier Reijngoud (2); Armand Gouder de Beauregard
1995: Daniel Rowland (1); Eva Stegeman (2); Ilona Sie Dhian Ho (3)
1993: Sonja van Beek (1); Wouter Vossen (2); Janine Jansen (3)
1991: Saskia Viersen (1); Berent Korfker (2); Armand Gouder de Beauregard (3)
1989: Roeland Gehlen (1); Koosje van Haeringen (2); Hebe Mensinga (3)
1987: Cécile Huijnen (1); Nicoline Kraamwinkel (2); Marleen Asberg (3)
1985: Jeroen de Groot (1); Marin Mars (2); Marijn Mijnders (3)
1983: Johannes Leertouwer/Antoine van Donge (2)
1981: Peter Brunt (1); Marieke Blankestijn (2); Arno Bons (3)
1979: Theodora Geraets (1); Willem Blokbergen (2)
1977: Jaap van Zweden (1); Lodewijk da Silva Rosa (2); Joan Mooney (3) 
1975: Joan Berkhemer (1)
1973: Marjolein de Sterke (1)
1971: Else Krieg (1)
1969: Vera Beths (1)
1967: Emmy Verhey (1)

Zie ook: nl.wikipedia.org/wiki/Nationaal_Vioolconcours_Oskar_Back

Prijswinnaars Jonge Makers Prijs

2024: Noah Hassler-Forest (1); Teddy Sicking (2); Sybren Holwerda (3)
2022: Valentine Blangé (1);  Ragazzi (2); Teddy Sicking Quartet (3)


Prijswinnaars Davina van Wely Prijs


2024: Marcel Sutedja (1); Michelle Kumara (2); Charlotte Kouwe (2)
Overige prijzen 2024
Winnaar Beste Uitvoering Sorry I lost you there - Genevieve Murphy: Adinda van Delft
Winnaar Beste Uitvoering Mendelssohn Strijkkwartet: Michelle Kumara

2022: Joshua Tavenier (1); Zohra Jongerius (2); Luca van der Waals (2)
Overige prijzen 2022
Winnaar Beste Uitvoering van Riffs van Joey Roukens: Joshua Tavenier
Winnaar Beste Uitvoering van H.I.F. Biber: Zohra Jongerius

2020: Kaya Gür (1); Mara Mostert (2); Anna Schultsz (3)
Overige prijzen 2020
Winnaar Beste Uitvoering van #lovethispiece van Vanessa Lann: Kaya Gür
Winnaar Bartholomeus Prijs: Alice van Binsbergen

2018: Luna de Mol (1); Salomé Bonnema (2); Enzo Kok (3)
Overige prijzen 2018
Winnaar Beste Uitvoering opdrachtcompositie: Sedna Heitzman

2016: Pieternel Tils (1); Charlotte Spruit (2); Vera Werkman (3)
2013: Isobel Warmelink (1); Coraline Groen (2); Irene Mesu (3)
2011: Elise Besemer, Maxime Gulikers
2009: Eva van Haaften
2007: Amarins Wierdsma
2005: Emmy Storms
2003: Jeroen van der Wel
2001: Cecilia Bernardini, Merel Junge
1999: Birthe Blom
1997: Nadia Wijzenbeek
1993: Ingrid van Dingstee
1991: Sonja van Beek, Wouter Vossen

Prijswinnaars Iordens A en B Prijzen

2024: Iordens B: Katja Naegele (1); Quinten van Brummen (2); Floor Kes (3)
Overige prijzen 2024
Winnaar Beste Uitvoering van Petit Morceau van Mathilde Wantenaar: Floor Kes

2024: Iordens A: Zoi Degtiareva (1); Anne Sophie van Lier (2); Sara Kazama (3)
Overige prijzen 2024
Winnaar Beste Uitvoering Hedgehog van Henk van der Meulen: Zoi Degtiareva
Winnaar Aanmoedigingsprijs: Annalucia Whittaker-Williams

2022: Iordens B: Michelle Kumara (1); Pieter Streefkerk (2); Djuna Dokter (3)
Overige prijzen 2022
Winnaar Beste Uitvoering van Car Chase Music van Morris Kliphuis: Michelle Kumara

2022: Iordens A: Sanne Lam (1); Eline Liselotte van Dijk (2); Quinten van Brummen (3)
Overige prijzen 2022
Winnaar Beste Uitvoering van Unsingable van Anthony Fiumara: Floor Kes
Winnaar Aanmoedigingsprijs: Quinten de Graaf

2020: Iordens B: Tess Verweij (1); Diana Fakour Ghalati (2); Luca van der Waals (2)
Overige prijzen 2022
Winnaar Beste Uitvoering van Three Short Pieces van Arnold Marinissen: Kira van der Woerd
Winnaar Bartholomeusprijs: Kayte Moll van Charante

2020: Iordens A: Adinda van Delft (1); Marcel Sutedja (2); Emily van Baaren (3)
Overige prijzen 2020
Winaar Beste Uitvoering van Messer's Droom van Trevor Grahl
Winnaar Aanmoedigingsprijs: Floor Kes
Winnaar Bartholomeus Prijs: Michelle Kumara

2018: Iordens B: Anna Schultsz (1); Alice van Binsbergen (2); Olga Göschel (3)
Overige prijzen 2018
Winnaar Beste Uitvoering opdrachtcompositie: Anna Schultsz

2018: Iordens A: Kira van der Woerd (1); Alix Rodenburg (2); Zohra Jongerius (3) 
Overige prijzen 2018
Winnaar Beste Uitvoering opdrachtcompositie: Kira van der Woerd
Winnaar Aanmoedigingsprijs: Tess Verweij

2016: Luna van Leeuwen (1); Matthia Elders (2); Iris van Nuland (3); Olga Göschel 
Overige prijzen 2016
Winnaar Beste Uitvoering opdrachtcompositie: Luna van Leeuwen 

2014: Mayte Levenbach (A) – Leon Blekh (B)
Overige prijzen 2014
Winnaar Beste Uitvoering opdrachtcompositie: Mayte Levenbach (A) en Charlotte Spruit (B) 

2012: Noa Wildschut (A) – Lena ter Schegget (B)
Overige prijzen 2012
Winnaar Beste Uitvoering opdrachtcompositie: Charlotte Spruit (A) en Lena ter Schegget (B) 

2010: Hawijch Elders (A) – Boglárka Erdős (B)
Overige prijzen 2010
Winnaar Beste Uitvoering opdrachtcompositie: Jasmijn Burger (A) en Maxime Gulikers (B) 

2008: Matthijs van der Wel (A) – Shin Shihan (B)
Overige prijzen 2008
Winnaar Beste Uitvoering opdrachtcompositie: Matthijs van der Wel (A) en Shin Sihan (B) 

2006: Shin Shihan (A) – Amarins Wierdsma (B)
Overige prijzen 2006
Winnaar Beste Uitvoering opdrachtcompositie: Pieter van Loenen (A) en Gerard Spronk (B) 

2004: Eva van Haaften (A) – Sumire Hara (B)
Overige prijzen 2004
Winnaar Beste Uitvoering opdrachtcompositie: Diamanda La Berge Dramm (A) en Sumire Hara (B) 

2002: Martine van Stigt Thans (A) – Jeroen van der Wel (B)
Overige prijzen 2002
Winnaar Beste Uitvoering opdrachtcompositie: Martine van Stigt Thans (A ) en Emmy Storms (B)

2000: Jeroen van der Wel (A) – Lonneke van Straalen (B)
1998: Aurelia Nijnens & Lonneke van Straalen (A) – Lisanne Soeterbroek & Cecilia Bernardini (B)
1996: Lisa Jacobs (A) – Bob van der Ent (B)
1994: Annelinde Terlou & Josie Tjon A Joe (A) – Liza Ferschtman (B)
1992: Daniel Torrico (A) – Floortje Schilt & Arwen Terlou (B)
1990: Janine Jansen (A) – Maaike Aarts & Anneliek van Beest (B)
1988: Janine Jansen (A) – Sonja van Beek & Sara Hochstenbach (B)
1986: Sonja van Beek (A) – Ariëlle Adler (B)
1984: Hebe Mensinga (A) – Saskia Viersen (B)
1982: Odette Burger (A) – Marleen Asberg (B)
1980: Marleen Asberg (A) – Isabelle van Keulen (B)