Agenda laureatenconcerten

Deze concertagenda wordt regelmatig uitgebreid met nieuwe laureatenconcerten. Wilt je op de hoogte blijven? Schrijf je dan in voor de nieuwsbrief.

Helaas zijn de meeste concerten tot 1 september 2020 in verband met de corona crisis afgezegd of verplaatst.

Woensdag 5 februari 2020
Lunchconcert in Het Koninklijk Concertgebouw, Kleine Zaal
Coraline Groen, viool
Rik Kuppen, piano
Robbrecht Van Cauwenberghe, bajan 

Vrijdag 7 februari 2020
Lunchconcert in TivoliVredenburg, Hertz
Coraline Groen, viool
Rik Kuppen, piano
Robbrecht Van Cauwenberghe, bajan 

Woensdag 12 februari 2020
Nieuwe Kerk Den Haag, Februari Festival
Coraline Groen, viool
Rik Kuppen, piano

Dinsdag 10 maart 2020
Paradiso, NRC Nacht van het Talent
Diamanda Dramm, Emily van Baaren, Alice van Binsbergen, Diana Fakour Ghalati, Floor Kes, Jessica Lukken, Iris van Nuland, Marcel Sutedja, Tess Verweij, Luca van der Waals, Kira van der Woerd

Zaterdag 14 maart 2020
Festival Jong Talent op Schiermonnikoog 
Coraline Groen, viool

Zaterdag 4 april 2020
Oude Kerk in Haarlo
Animato Kwartet (o.a. Tim Brackman)

Zondag 5 april 2020
De Kapschuur, Herman van Veen Arts Center

7, 8 en 9 mei 2020
Splendor Amsterdam, Performance repetities en try-outs
Maxime Gulikers, viool

Zaterdag 16 mei 2020
Storioni Nacht, Muziekgebouw Eindhoven
Oskar Back Laureaten

Zondag 17 mei 2020
Classical Encounters, Den Haag
Adinda van Delft, viool

Zondag 31 mei 2020
Oranjewoud Festival, Performance concert
Maxime Gulikers, viool

13 en 14 juni 2020
Paltz Kamermuziekfestival
Adinda van Delft, viool

juni/juli 2020
Connect by Music Vluchtelingenproject op Lesbos
Leon Blekh, viool

4 t/m 11 juli 2020
Tournee met VU Orkest, Brahms Dubbelconcert 
Coraline Groen, viool
Eline Hensels, winnaar Nationaal Cello Concours 2018

25 juli 2020
Peter de Grote Festival, Concert in serie Young Masters in Concert
Charlotte Spruit, viool

Vrijdag 7 augustus 2020
Delft Chamber Music Festival
Coraline Groen, viool

Zaterdag 15 augustus 2020
Grachtenfestival
Leon Blekh; Adinda van Delft; Marcel Sutedja, viool

9 tot 13 september 2020
Optredens tijdens de Gaudeamus Muziekweek 
Isobel Warmelink, viool
Kaya Gür, viool

najaar 2020
Concertlab Prijs: repetities, professionele video-opnames en een optreden in de Concertlab serie (winnaar Oskar Back)

Zondag 6 december 2020
Concert in Muziekcentrum van de Omroep 
Coraline Groen, viool
Mara Mostert, viool
Leon Blekh, viool

Zondag 17 januari 2021
Concert in Kapel op ’t Rijsselt (laureaten Oskar Back)

Zondag 28 maart 2021
Jonge Meesters Wilp
Charlotte Spruit, viool

seizoen 2020-2021
Een solo optreden met het Nederlands Jeugd Strijkorkest
Kaya Gür, viool

seizoen 2021-2022
Een solo optreden met het Residentie Orkest
Coraline Groen, viool

Zaterdag 29 januari 2022
Finale Oskar Back Prijs in TivoliVredenburg